Villa Marcello Marinelli – Treviso

 

Villa Marcello Marinelli
Villa Marcello Marinelli

  • Veneto – Treviso – Cison di Valmarino
  • 13 kamers/appartementen voor 2-3 personen
  • Prijs vanaf € 99 per nacht
  • Rolstoelvriendelijk; met tuin en zwembad

Tips van de eigenaar:

    • Wie kennis heeft gemaakt met de provincia van Treviso, sluit die in zijn hart. Je raakt betoverd door de diversiteit van het landschap en door de sfeer van de steden van la Marca. Romantisch weekendje weg? Dan zit je hier goed in deze villa veneta!
    • De groene omgeving nodigt uit om passeggiate, wandelingen, te maken, uitstapjes naar het bos of naar de malghe, zomerweides. Of je gaat paardrijden langs Prosecco wijngaarden en oude Romeinse wegen. Ervaar de rust en stilte en geniet!
      In de buurt kun je parapenten, deltavliegen, tennissen, forel vissen, quadrijden en nog veel meer.
    • Het maakt niet uit of je principiante, beginner, of amateur op de fiets bent: de fietspaden zijn er voor iedereen. Spring op de fiets en ervaar de ontspanning niet alleen in je lijf maar ook in je hoofd. De amateurfietser kan in juni in het dichtbij gelegen Feltre los tijdens een van Europa’s grootste wedstrijden: La Sportfull. In juli wacht La Pina in Treviso; of in oktober op de belendende heuvels van Conegliano Valdobbiadene Prosecco Superiore tijdens de Prosecco Classic Cycling.
      Cison di Valmarino is eigenlijk het hele jaar door een prima uitvalsbasis voor wie van fietsen houdt. Of het nu met de eigen fiets is of de fiets die ter plekke wordt gereserveerd; je kunt in elk geval terecht voor assistenza meccanica e riparazioni, technische ondersteuning en reparaties.
      En hoe fijn is het als je vervolgens bij terugkomst culinair in de watten wordt gelegd door de Chef Stellato, chefkok die zijn sporen heeft verdiend.
    • De golfbanen in de buurt behoren tot de meest gerenommeerde van de regione Veneto. Wat dacht je van de 27 buche, holes, tellende Asolo Golf Club (18 holes Par 72 en 9 holes Par 36), ontworpen door Don Harradine op een oppervlakte van maar liefst 60 hectare? Je geniet er vab brede fairways, snelle greens en uitdagende holes.
      Of ga je toch liever naar de hoogstgelegen golfbaan van de regione Veneto: Golf Club Cansiglio (18 holes, Par 71). Met zicht op prachtige velden, bossen en een prachtig uitzicht op de bergen. Het klimaat is er altijd heerlijk, zelfs in de heetste maanden.
      Nog niet uitgespeeld? Er zijn nog meer golfbanen: Golf Club Castel D’Aviano (18 holes Par 71), Golf Club Villa Condulmer (18 holes Par 71), Golf Club Ca’ Amata (9 holes Par 36)
    • Shopping! Tijdens je verblijf kun je vragen naar de indirizzi segreti, geheime adresjes, waar je in de buurt kunt shoppen. Bijvoorbeeld shoppingadresjes voor overheerlijke wijnen, zijdezachte cachemier, worsten, stoffen, maar ook sportkleding en, niet te vergeten, tal van outletstores.

villa_marcello_marinelli_kamervilla_marcello_marinelli_restaurantvilla_marcello_marinelli_binnenplaatsvilla_marcello_marinelli_buitenzijde

Verder lezen over dit onderwerp:

Strada delle 52 gallerie

Houd je van outdoor, hiken en van fotograferen? Zet dan de Strada delle 52 gallerie op je verlanglijstje. Un percorso da non farsi sfuggire, een wandeling die je niet mag missen. De prachtige bergwandeling voert je door 52 tunnels die zijn scavati nella roccia, in rotsen uitgehakt. Locatie: Monte Pasubio, regione Veneto, in de Piccole

Agriturismo Al Sambuco

Agriturismo al Sambuco Toscana, Lucca, Piazza al Serchio 3 appartementen, 9 kamers, variërend van 1 tot 24 personen Prijs op aanvraag De rustig gelegen en met zorg gerestaureerde agriturismo ligt in het hart van Garfagnana, een prachtige bergachtige, ruige streek bij Lucca.  

Abruzzo: voor wie houdt van rust en ruimte

Abruzzo [De Abruzzen] heeft mijn hart gestolen. Het is een ruig, onherbergzaam gewest, waar de tijd stil lijkt te hebben gestaan. Het ligt ten oosten van Rome maar doet in niets denken aan de hektiek van la città eterna. Kortom: een aanrader voor wie houdt van rust en ruimte. Abruzzo timmert hard aan de weg

Je eigen terrazzo-tafelblad maken, hoe cool is dat!?

In de jaren twintig van de vorige eeuw kwamen heel wat Noord-Italianen naar Nederland. Een van de beroepen die zij beoefenden, was die van terrazziere, terrazzo-werker. In tal van kerken maar ook in huizen uit de jaren dertig stortten zij de vloer. Je weet wel, die gespikkelde vloeren, veelal in zwart-wit. Claudia’s opa was terrazziere,

Dierendag Italiaanse uitvinding

Weinigen weten dat Werelddierendag een Italiaanse oorsprong heeft. Vier oktober is namelijk de sterfdag van Franciscus van Assisi die bekend stond als groot dierenvriend. Hij zette zich niet alleen in voor dieren maar ook voor het wel en wee van zieke mensen. San Francesco stierf op 44-jarige leeftijd in 1226, twee jaar later werd hij

I love Alfa Romeo – Spettacolo sportivo

Als ik aan Alfa Romeo denk, dan denk ik aan mijn vader. Als échte Italiaan was ie op-en-top chauvinistisch. Er kwam dan ook geen andere auto in dan een Italiaan. Eerst Fiat, maar dat kan ik me niet echt herinneren, daar was ik te klein voor, en daarna Alfa. En nu ik ouder ben, snap

Rondje varen op het Gardameer

Hoe vaak gebeurt het niet dat je wél iets ziet maar toch ook weer niet. Je brein registreert simpelweg niet dat de situatie vreemd is. Dat overkwam mij dus aan het Lago di Garda [Gardameer]. We waren door vrienden uitgenodigd om een rondje varen op dit gigantische meer. Nu ga je in Nederland in dat

Populaire Italiaanse kindernamen

Aspetti? Ben je in blijde verwachting? En ben je op zoek naar een leuke naam voor il tuo piccino, jouw kleintje? Wellicht heb je dan iets aan het lijstje van meest populaire jongens- en meisjesnamen in Italië. Mocht je denken dan de lijst fouten bevat: Andrea is in Italië, net als Simone, een jongensnaam, écht

Het verschil tussen Italianen en Duitsers

Bruno Bozzetto, bekend van zijn tekenfilmpje over het verschil tussen Italianen en Europeanen, heeft er ook eentje over het verschil tussen Italianen en Duitsers. Kijk mee en geniet!

Fare la scarpetta

Fare la scarpetta…. ik ben er dol op. Al word ik wel eens meewarig aangekeken door mijn Nederlandse tafelgenootjes. Dat doen ze overigens ook als ik iets te knabbelen pak wat op tafel staat. Je hoort te wachten tot je iets wordt aangeboden. Maar ja, wat bij ons op tafel staat, staat om genomen te

Vorige Volgende