Win vrijkaartjes voor docu ‘Christo: Walking on Water’

win vrijkaartjes voor documentaire Christo: walking on water Vanaf donderdag 23 mei draait de heerlijke documentaire ‘Christo: Walking on Water’ in de Nederlandse filmtheaters. Het Lago d’Iseo [Iseo meer] speelt daarin een grote rol. De docu gaat namelijk over het grootse kunstwerk The Floating Piers. In 2016 liepen daar in 16 dagen tijd maar liefst 1,2 miljoen mensen overheen.

Zoals je ook in de trailer zult zien, geeft de film een inkijkje in de kunstwereld. De Nederlandse en internationale kranten zijn lovend over de documentaire.

The Floating Piers

Tien jaar na het overlijden van zijn vrouw en partner Jeanne-Claude, besluit de internationaal gerenommeerde kunstenaar Christo het kunstwerk te realiseren dat zij samen jaren eerder al voor ogen hadden: The Floating Piers. Christo geeft de filmmakers volledige toegang tot het proces, van de opkomst tot de voltooiing van zijn meest recente grootschalige kunstinstallatie.

Op de proef gesteld

In het proces om het gigantische meesterwerk tot stand te brengen worden Christo en zijn team flink op de proef gesteld: ze worden geconfronteerd met logistieke nachtmerries, complexe botsingen tussen kunst en politiek en de pure, onpartijdige kracht van de natuur – gefilmd met adembenemende opnames vanuit de lucht en fly-on-the-wall camera’s. Terwijl Christo’s prachtige droom zich over het water uitrolt, charmeert zijn uitgesproken en temperamentvolle persoonlijkheid.

Onnavolgbaar

De energieke en liefdevolle documentaire Christo: Walking on Water is een onnavolgbare reis naar Christo’s wereld, soms op het randje van het absurde.

Het bij vele Nederlanders geliefde Lago d’Iseo ligt in de provincia di Bergamo, regione Lombardia. Meer info over dit en de andere Noord-Italiaanse meren lees je in de merenspecial van Italie.nl

Win vrijkaartjes voor deze documentaire

Om vrijkaartjes te winnen, tag je onder het bijbehorende facebookbericht degene met wie je graag naar deze documentaire wilt. Like ook onze facebookpagina zodat we je een PB kunnen sturen als je hebt gewonnen. Sluitingsdatum: zondag 26 mei a.s.

De prijswinnaars zijn: Dineke Weddehol, Sophia Geuze, Norma Brink, Claudia Lazzaroni en Michel Herrewijn. Buon divertimento!

Bekijk de filmladder om te zien waar de 105 minuten durende documentaire gaat draaien, maar kijk eerst naar de trailer van ‘Christo: Walking on Water’:

Verder lezen over dit onderwerp:

Aspergeschalen

Breng de lente op tafel met deze handbeschilderde aspergeschalen uit Italia! Met deze schalen presenteer je de asparagi, asperges als echte juweeltjes. Ook leuk als moederdagcadeau!

Meivakantie-aanbiedingen

Heb je je meivakantie nog niet vastgelegd? Wellicht brengen onderstaande aanbiedingen je op een leuk idee! Buon viaggio! Keycamp meivakantie aanbiedingen Vakantiehuizen in Italië Goedkoop vliegen naar Rome Goedkoop vliegen naar Pisa

Voordelig naar Italië

Bezuinigingen… we kunnen het woord zo langzaam niet meer horen of zien! En toch beheerst het ons dagelijks leven, of we willen of niet. Onderzoek heeft uitgewezen dat Nederlanders wél op vakantie willen gaan, maar dan minder ver en minder duur. Zo’n 30% zegt rekening te houden met de financiële situatie. Dat betekent in 25%

E-book leven in Umbria

“Willemijn Lindboom kwam, zag en werd verliefd op Umbria. Inmiddels woont ze er alweer aardig wat jaartjes en heeft ze heel wat verhalen geschreven voor de Nostri Amici-rubriek ‘Wonen en Werken in Italië’ van Italie.nl. Ze heeft nu een selectie van haar verhalen gebundeld in een ebook dat gratis is te downloaden. Veel plezier met

Viva Italia!

Op pinksterzondag 19 mei staat het bekende TT Circuit van Assen in het teken van Italiaanse lifestyle, design en automotive tijdens Viva Italia! Een uniek evenement voor de echte liefhebbers van mooie, snelle en exclusieve auto’s uit Italië: Ferrari, Maserati, Lamborghini… van modellen van weleer tot spiksplinternieuw. Dit jaar wordt extra aandacht besteed aan het

Vakantiehuizen in Umbrië

Zin in een heerlijke vakantie aan het Lago Trasimeno? Met uitstapjes naar Assisi, Gubbio, Orvieto of Perugia? Ook Toscana is goed te bereiken vanuit het groene hart van Italia! Boek nu!

Concert Zucchero

Zucchero komt op zaterdag 18 mei 2013 naar Ziggo Dome in Amsterdam! Adelmo Fornaciari, beter bekend als Zucchero, brak in 1985 door in zijn thuisland Italië na deelname aan het Festival van Castrocaro en het Festival van San Remo. De rest van Europa moest nog even wachten tot zijn duetto met Paul Young voordat zij

Io e Te, Ik en Jij

Vanaf donderdag 7 februari draait de film ‘Io e Te’ (Ik en Jij) van de beroemde Italiaanse regisseur Bernardo Bertolucci in de Nederlandse bioscopen. Het gelijknamige boek was een hit in Italia en Olanda; maar ook de verfilming mag je niet missen! In zijn nieuwste film vertelt Bertolucci het verhaal van de verloren ziel Lorenzo.

NG Reisgids Rome

Experts van National Geographic nemen in Rome een kijkje achter de schermen en dringen door tot de kern van de cultuur, de geschiedenis en de Romeinen. Met deze reisgids, boordevol prachtige foto’s, kun je je reis indelen aan de hand van insidertips van schrijvers en fotografen maar ook van locals. Profiteer van hun pratische tips,

Een delicaat moment

Niccolò Ammanti is een van de grote sterren van de hedendaagse Italiaanse literatuur. Van zijn bestseller ‘Ik haal je op’, ‘Ik neem je mee’ zijn alleen al in Nederland 300.000 exemplaren verkocht. ‘Ik ben niet bang’ (160.000 exemplaren verkocht in Nederland) won de prestigieuze Premio Viareggio 2001 en ‘Zo god het wil’ bekroond met de