G-VTS01WKM1N

‘Mafiopoli’ van Sanne de Boer

Win Mafiopoli van Sanne de BoerHoe kon de in Calabria gewortelde ’Ndrangheta uitgroeien tot een onstuitbare criminele multinational? Onderzoeksjournalist Sanne de Boer dook erin. En hoe! Haar bestseller ‘Mafiopoli’ is inmiddels toe aan zijn twaalfde, herziene druk. En jij kunt deze winnen. Daarover verderop meer.

Onthullend en huiveringwekkend

Mafiopoli van Sanne de BoerHet boek leest als een jongensroman, en tegelijkertijd ben je je op elke pagina bewust van hoe geraffineerd en nietsontziend de misdaadorganisatie te werk gaat. Het beeld dat Sanne de Boer schetst is onthullend en huiveringwekkend.

Enerzijds zou je de ‘Ndrangeta ouderwets en provinciaals kunnen noemen; anderzijds zijn ze modern en werelds. Sterker nog, ze zijn uitgegroeid tot de machtigste maffia van Italië. ‘Ndrangheta doet dat geraffineerd en nietsontziend, zo lees je ook in het boek.

De ‘Ndrangheta heeft de grenzen van Calabria al lang en breed achter zich gelaten. Het is een wereldwijde misdaadorganisatie met stevige roots in Nederland en België. Er valt niet mee te spotten; ze ondermijnen volledige samenlevingen.

Auteur Sanne de Boer

Sanne de Boer © Sacha de BoerJournalist Sanne de Boer woont sinds 2007 afwisselend in Calabrië en Nederland. Ze is de eerste buitenlandse journalist die vanuit daar schrijft over de ’Ndrangheta. ‘Mafiopoli’ is vertaald in het Duits en het Engels.

Sanne is een veelgevraagd researcher en werkte voor onder meer De Correspondent, Nieuwsuur, Reporter Radio, VPRO en Italië Magazine.

Lovende recensies

Wij sluiten ons volledig aan bij de lovende recensies die ‘Mafiopoli’ kreeg:

  • Mafiopoli schetst een indringend portret van de grootste criminele multinational ter wereld.’ de Volkskrant
  • ‘Wat een boek! Sanne de Boer geeft een gezicht aan de Italiaanse ‘Ndrangheta. Ze is de ideale gids in een duistere wereld.’ Gerlof Leistra, misdaadjournalist Elsevier
  • ‘Een fascinerend boek dat laat zien hoe de georganiseerde misdaad onze samenleving van onderaf in zijn greep krijgt en zich over de hele wereld verspreidt.’ Miles Johnson, onderzoeksjournalist Financial Times

Win ‘Mafiopoli’

De inzendingstermijn is gesloten. Prijswinnaars hebben persoonlijk bericht ontvangen.

Bestel ‘Mafiopoli’ alvast online!

Meer over de Italiaanse maffia-organisaties

© Portretfoto: Sacha de Boer

Boek je vakantie in Calabria

Verder lezen over dit onderwerp:

Een delicaat moment

Niccolò Ammanti is een van de grote sterren van de hedendaagse Italiaanse literatuur. Van zijn bestseller ‘Ik haal je op’, ‘Ik neem je mee’ zijn alleen al in Nederland 300.000 exemplaren verkocht. ‘Ik ben niet bang’ (160.000 exemplaren verkocht in Nederland) won de prestigieuze Premio Viareggio 2001 en ‘Zo god het wil’ bekroond met de

Panettone

Wil je Capodanno, het nieuwe jaar, en Natale, kerst, op z'n Italiaans vieren? Zorg dan dat je op zijn minst een panettone in huis hebt. Dit is een soort goudgele ronde cake, gevuld met sukade, rozijnen en gesuikerde vruchten en al eeuwen het traditionele kerstgebak van Milano. De populariteit breidde zich al snel uit over

Dé Italiaanse restaurantgids

De Italiaanse restaurantgids A Tavola laat je in woord en beeld kennismaken met 159 Italiaanse restaurants in Nederland. De gids bevat ook adressen waar Italiaanse delicatessen, koffie, pizza, wijn en ijs worden verkocht. De restaurants worden ingedeeld binnen de categorie ‘top’restaurants, ‘beste’ of ‘betere’ restaurants. De adressen van de uitverkoren restaurants zijn per provincie ingedeeld

Groenten uit Italiaanse tuin

Verse groenten van het seizoen zijn de ideale ingrediënten voor een gezonde, goedkope en verrukkelijke maaltijd – en Italianen weten heel goed hoe ze die moeten bereiden. Groenten uit een Italiaanse tuin is met meer dan 350 authentieke en gemakkelijk te volgen recepten uit de keuken van De Zilveren Lepel het absolute standaardwerk over groenten.

De eerste echte leugen

Luca is tien en weer dat hij alleen op zichzelf vertrouwen. Zijn vader is spoorloos, en zijn zwijgzame moeder heeft vaak vreemde mannen over de vloer. Luca houdt van zijn kat en van mooie uitdrukkingen van z’n beste vrienden. Hij is vroegwijs en zijn hoofd zit vol neologismen. Hij is vaak alleen, toch voelt hij

Italiaans feestje?

Wil je een Italiaans feest organiseren of een feest waar de Italiaanse sfeer naar voren komt? Alles wat je nodig hebt (en meer) vind je op deze site. Mocht er iets missen of ben je op zoek naar meer creativiteit? Neem dan contact op met Italiaans-Feest.nl, want wij denken graag met je mee.

Italië Autosticker

Laat iedereen zien dat je een speciale band met Italië hebt, met deze autosticker met de tekst: "I love ITALIA". Plak deze sticker op je auto, motor, scooter, fiets, helm of op een andere opvallende plaats, zodat iedereen je passie voor Italië kan zien. Kwijtraken zul je deze sticker ook niet want hij heeft een

Vorige